©2006 KIBRISCA ©2006 KIBRISCA Girne Yat Limanı - 1992
 Kıbrıs'a has, Kıbrıs'a özgü ne varsa! Girne Yat Limanı - 1992

 

  Reklam | Sık Kullanılanlara Ekleyin | Açılış Sayfası Yapın 
 
 
Kibrisca - Reklam
 
   Genel Bilgiler
Kıbrıs'ta Tatil
Kıbrıs'ta Balayı
Kültür & Sanat
Kumsal & Plajlar
İklim Yapısı
Şehirler & Haritalar
Toplumsal Yaşam
Sağlık
Taşımacılık
Coğrafya
Ada Tarihi
Devlet Yapısı
Sınır Kapıları
Fotoğraf Galerisi
Ziyaretçi Defteri
Kıbrısca Market
 
   Turist Bilgi
Nasıl Gelinir
Vize gereklimi
Nerede kalınır
Neler Yapılır
Kısa Bilgiler
Kiralık Araba
Eğlence ve Spor
 
   Özel İlgi Turizmi
Carettalar
Orkideler
Denizaltı Dalışı
Vahşi Hayat
Doğa Yürüyüşleri
 
   Emlak Rehberi
Kıbrıs'ta Emlak
Emlak acenteleri
İnşaat şirketleri
Kargo taşımacılık
 
   Neler Yapabilirsiniz?
Sinema
Tiyatro
Casinolar
Akşam yemeği
Disco ve Barlar
Mağazalar
Tarihi Kalıntılar
Müzeler
 
   Kıbrıs Kültürü
Gelenek Görenekler
Folklör
Lefkara
Sesta
Kıbrıs Mutfağı
Kitap Yayınları
Sanat
Müzik
Din
 
   Eğitim
Kıbrıs'ta Eğitim
Öğrenci Hayatı
Öğrenci Yurtları
Okullar
 
   Haber & Medya
Günlük Haberler
Gazeteler
Radyo istasyonları
Televizyon Kanalları
Magazin Dergileri
 
   Ekonomi & Finans
Bankalar
Muhasebe firmaları
Sigorta şirketleri
Ticari birlikler
 
   Devlet ve Politika
Devlet
Elçilik ve Konsolosluk
Siyasi partiler
Birlik ve Dernekler
 
   Teknoloji
Internet servisleri
Internet kafeler
Bilgisayar marketleri
Bilgisayar Eğitimi
 
 

Kibris'ta Doğa Yürüyüşleri 

    Akdeniz'in mükemmel iklimi ve sıcak insanlarıyla ünlü Kıbrıs, üç kıtayı birleştiren en güzel adalardan biri olma özelliğini asırlardır taşıyor. İngiliz sömürgesinden kurtulduğu yıllardan sonra tam anlamıyla bir turizm cenneti olan ülke, rahatlamanız için herşeyi bünyesinde barındırıyor. Her türlü deniz sporlarını yapabileceğiniz Kıbrıs'ta ayrıca, zengin arkeolojik kalıntıları ve tarihi güzellikleri görme fırsatı da elde edebilirsiniz. Ülke, dünyanın hiçbir yerinde rastlayamayacağınız güzelliklere sahip olmakla birlikte, 300 gün güneş ışığıyla, tertemiz ve eşsiz sahilleri ve mükemmel doğasıyla tam bir cennet.

    Tüm bunlara ek olarak ada insanının sıcaklığını ve mutfağının zenginliğinide katarsak ideal bir tatil için istediğiniz herşey Kıbrıs'ta mevcuttur. Siz belki bir doğa aşığı, bir arkeolog, yürümeye gelen, su sporlarının seven kısaca güneş tutkunuysanız bu küçük ada sizler için bulunmaz bir yerdir.bsp;   Burada Akdeniz'in inanılmaz güzelliklerini ve Beşparmak Dağları'yla birleşen görkemini izleme fırsatını bulacaksınız. Kıbrıs'ta bulunan turistik öneme sahip Girne ve Magosa'da damak tadınıza uygun bir çok  restorant bulmanız mümkün. Yemeğinizi yerken altın sarısı kumların keyfini Magosa'da, liman keyfini'de Girne'de sonuna kadar yaşamanız mümkün.


   
 

          

 
 
Kibrisca - Reklam
 

Kıbrıs Emlak Rehberi
Emlak alımı ve satımı özellikle Kuzey Kıbrıs'ta çok çabuk gelişen ve büyüyen bir sektör haline geldi. Kibrisca.com sizin için Ülkedeki birçok Emlak acentesi hakkında bilgiler sunuyor. Kıbrıs'taki Emlak ve İnşaat şirketleri sayesinde istediğiniz emlağı, Kıbrıs'ın  herhangi bir bölgesinde yaptırabilir veya satın alabilirsiniz. Bu şirketler müşterilerine uygun fiyatlarla lüks villalar veya Tatil amaçlı apartman daireleri sunuyor. Şuanda avrupa birliğine tam üye olan Kıbrıs'tan emlak almak paranızla sizlere geniş imkanlar sunacaktır. İster Alım, ister satım isterseniz kiralamak için emlak yatırımı yapabilirsiniz. Kibrisca.com sizin için adanın en iyi Emlak ve inşaat şirketleri hakkında bilgiler sunuyor.

Kıbrıs'ta Araç Kiralama
Kibrisca.com bir tatil acentesi gibi sizin için adayı ziyaretinizde kullanmak isteyebileceğiniz Kiralık Araba şirketleri hakkında da bilgiler sunuyor. Ada da birçok Araç kiralama servisleri değişik fiyat seçenekleriyle müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Tatilinizi daha iyi ve rahat bir şekilde geçirebilmeniz için uygun bir fiyatla geniş servis imkanları da sunuyor. Aracınızı Havaalanından alıp tekrar hava alanına veya istediğiniz bir noktaya bırakma imkanı da veriyor. Bununla birlikte adanın yol haritası ve Kıbrıs rehberi kitapçıklarınıda sizin için araca bırakıyorlar. Bu sayede sadece Kıbrıs'taki tatilinizi mükemmel bir şekilde geçirmenizi sağlıyorlar.

Kıbrıs'a Nasıl Gelinir ?
Kıbrıs'a gelmenin en kolay yolu uçak iledir. Eğer Kuzey Kıbrıs'a gelmek istiyorsanız Turk Hava Yolları, Kıbrıs Turk Hava Yolları ve şimdide Atlasjet ve Pegasus hava yolları sayesinde adaya ulaşabilirsiniz. Bu hava yolu şirketleri tarifeli seferleriyle Istanbul, Ankara, Izmir, Antalya veya Adana'dan Uçak kadırabiliyorlar. Eğer güney Kıbrıs'a gelmek istiyorsanız Avrupa birliği ülkeleri ve dünyanın diğer ülkelerinden direk uçuşlar mevcuttur.

 
 
 
KIBRIS (Ercan, Hava Raporu)
 
 
Kibrisca - Reklam
  

Anasayfa | Hakkımızda | İletişim | Reklam | Siteye Link | Site Haritası

©2006 KIBRISCA